Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

          

Het nieuwe kantine rooster voor de zondag is gepubliceerd. U kunt het hier bekijken

2e Helft van het Seizoen 2017 / 2018

 

Afbericht is niet mogelijk. Je dienst ruilen met andere leden van onze vereniging is geen probleem.

Bij niet op komen dagen wordt door de vereniging een boete

opgelegd van euro 50,00.  


Zondag 28 januari 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Geen ochtenddienst

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Marloes Smal               Vr-2

Vincent v/d Schoor       5e


Zondag 4 februari 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Michel Commandeur             4e

Cas Bron                               JO19-2

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Levi Schoondergang              Sel

Rik Huisman                         JO19-1

Tessa


Zondag 11 februari 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Jordy Piet                              Sel

Hugo van Lieshout                4e

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Geen middagdienst


Zondag 18 februari 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Maarten Pronk                      4e

Amy Ruiter                           Vr-2

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Marius Pronk                         Sel

Jeffrey Bart                           Sel

Tessa Tensen                        MO19-1


Zondag 25 februari 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Hugo Landesbergen              Sel

Joris Roosje                  4e

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Mark Reker                           Ve1

Bas Dekker                           JO19-2

Kim Snoek                            Vr-1

Maureen Mol                         Vr-2


Zondag 4 maart 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Lorenzo Nolten                     Sel

Richard Timmer                    4e

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Sam Beemster                      JO19-1

Stijn Blank                            JO19-2


Zondag 11 maart 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Aart van Vuuren                   Sel

Thomas Rus                          Sel

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Wesley Koning                      5e

Jort de Jong                          JO19-1

Ilona Lakeman                      Vr-2


Zondag 18 maart 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Wouter Braas                        4e

Daisy Veldhuisen                   Vr1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Bas Schreijer                        Sel

Pepijn Ardaseer                     JO19-2

Kim Haagsma                       Vr2


Zondag 25 maart 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Matthijs Pronk                      4e

Timen Giling                         JO19-2

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Bart Jongeneel                      JO19-1

Sofie Kaptein                        MO19-1

Chris Nierop                          Vr-2


Zondag 1 april 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Jarni de Jong                         JO19-2

Josine Veldhuisen                  Vr-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Bob Floris                              5e

Jesper Koning                       JO19-1

Paola v/d Ploeg Koning          MO19-1


Zondag 8 april 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Ewald Westerveld                  Ve1

Lisa wessels                          Vr-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Andre Malerba                       JO19-1

Deveny Lakeman                  MO19-1

Sana Koning                         Vr-2


Zondag 15 april 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Tom van Katwijk                   JO19-2

Saskia Droog                         Vr-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Susan Mulder                        MO19-1

Dieuwke Schouten                VR-2


Zondag 22 april 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Pieter Vrieling                       4e

Renee de Wit                        Vr1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Jochem van Dijk                   Ve1

Rijk Ardaseer                        JO19-2

Larissa Jager                         Vr2


Zondag 29 april 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Rowan Koning                       JO19-2

Rick Smal                              JO19-2

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Sharaya reker                       MO19-1

Tessa Tensen                        MO19-1


Zondag 6 mei 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Amber Niewold                      MO19-1

Pauline Smal                         Vr-2

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Marjolein Siebeling                Vr-1

Ferry Jong                            4e

Amber Steur                         MO19-1


Zondag 13 mei 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Menno Schilder                     JO19-2

Kelsey Piet                            MO19-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Renate Smal                         Vr-2

Romy Wemer                        Vr-2


Zondag 20 mei 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Calvin van der Veen              JO19-2

Celine Pronk                         MO19-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Ruby Smal                            Vr-2

Quinty Schoondergang          MO19-1


Zondag 27 mei 2018

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Wouter Weel                         JO19-2

Lotte Pronk                           MO19-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Lex Schilder                          Ve1

Michelle Schrassen                Vr-2

Afberichten is niet mogelijk. Je dienst ruilen met andere leden van onze vereniging is geen probleem.

Bij niet op komen dagen wordt door de vereniging een boete

opgelegd van euro 50,00.  

 


 

 

 

Gekoppelde documenten openen of opslaan:
kantinedienst leden 17-18   2e seizoenshelft.pdfkantinedienst leden 17-18 2e seizoenshelft.pdfdi 23 jan 2018
 


Download Adobe ReaderOm PDF bestanden te kunnen openen heeft u Adobe Reader nodig, indien deze niet aanwezig is op de computer kunt u deze hier downloaden.

Keizerskroon Bloemen Kunst Bouwbedrijf WJ_vd_Heide Loos Interieurbouw Keurslagerij Jos Smal GSEAutomatisering Ootje Konkel Family Fashionata Goedkoopdrank.nl Vakgarage Vlaar en Smal AEG Zanussi Pieter Leeghwater Installatie Mate International FORTUNE Wijnimport J. Bart Uw bedrijfslogo hier? Leuk Lopen Hoek Bouma Drukkerij Klaassen Gerard Lenting Tweewielers Footgolf Nederland Kinderparadijs Koggenland Bol Schildersbedrijf Indrukwekkend Stoves Duijn Teamsport MOSIGN Rondo_Afvalbeheer Calibris PD Personeel Berend Botje Kinderopvang Bas Rundvee Pedicure van Straalen SpareRib Express Bewegingscentrum Het Circuit Int-Ext_Glasbewassing Run2Forty2 VDBComputers Monuta Promo Base Nedflex Franke FLEXPEDIA RegioBank Dralco Brasserie de Grost Braasenpartners Veilig gevoel SPS Paraderma Dekker Visser 3D Design ING Ed Laan de Kapper Floris Electrotechniek Oppermannen.nl Belling RT Schilderwerken Voetbalschool Stefan Dol ATAG Nederland BandenService

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018