Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

          

Overzicht Kantinediensten leden t/m begin juni Seizoen 2018 / 2019 

Afbericht is niet mogelijk. Je dienst ruilen met andere leden van onze vereniging is geen probleem.

Bij niet op komen dagen wordt door de vereniging een boete

opgelegd van euro 50,00.  

 

Zondag 10 februari 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Tim Kramer                          JO19-1 

Mark Reker                           VE-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Bart Jongeneel                      Sel

Leon van der Schoor             3e

Renate Smal                         Vr-2

Robert Laan                          4e


Zondag 17 februari 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Ashley Schoenmaker            VR-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Thijs Ardaseer                      JO17-1

Hugo van Lieshout                3e 


Zondag 24 februari 2019

Middagdienst van 12.00 tot 18.00 uur

Johan Neefjes                       4e 

Camilla Schoenmaker           Vr-1


Zondag 10 maart 2019

Ochtenddienst van 10.00 tot 14.00 uur

Marjolein Siebeling               VR 1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Jelle Bouma                          JO17-1

Marius Pronk                         Sel

Maarten Pronk                      4e


Zondag 17 maart 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Rowan van Groningen           JO17-1

Maarten Rinkel                      JO19-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Eric Bunck                            VE-1

Stefan Vedder                      3e

Lorenzo Nolten                     Sel

Ilse Stet                               VR 2


Zondag 24 maart 2019

Ochtenddienst van 10.00 tot 13.30 uur

Joël Onderwater                    JO19-1  

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Robbert Smal                       Sel

Martijn de Boer                     VE-1

Sem de Jong                        JO17-1

Gert Jan Salm                       4e


Zondag 31 maart 2019 Inhaal/ Beker

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Esmée Hooiveld                    VR 1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Donny de Vos                       3e

Johan de Vries                      3e

Stijn Blank                            JO19-1


Zondag 7 april 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

André Malerba                      JO19-1

Kim Snoek                            VR 1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Tim Blaauwbroek                  Sel

Bart Blom                             4e 

Frank Burggraaf                   3e


Zondag 14 april 2019

Ochtenddienst van 10.00 tot 13.30 uur

Melanie Swier                       Vr 1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Wouter de Jong                    JO17-1

Levi Schoondergang             Sel

Joris Roosje                          4e

Rene de Wilde                      JO19-1


Zondag 21 april 2019 Pasen VRIJ


Zondag 28 april 2019 Inhaal/ Beker


Zondag 5 mei 2019 Inhaal/ Beker


 Zondag 12 mei 2019

Ochtenddienst van 10.00 tot 13.30 uur

Jim Kreeft                             JO17-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Vincent v.d. Schoor              4e

Daisy Veldhuisen                  VR 1

Rick Smal                             JO19-1

Jaimy Kramer                       VR 2


Zondag 19 mei 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Lotte Pronk                           VR 2

Esmée Hooiveld                    VR 1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Even Semere                        Sel

Pieter Vrieling                       4e

Calvin van der Veen              JO17-1


Zondag 26 mei 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Lieke kregel                          VR 1

Loys Karel                             Sel

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Romy Wemer                       VR 2

Pieter Vlaar                           4e

Servan de Jong                     JO19-1

Renate Smal                         VR 2


Zondag 2 junii 2019

Ochtend/middagdienst van 11.00 tot 17.00 uur

Celine Pronk                         VR 2

Berend Pater                        JO17-1

Menno Schilder                     Sel

 

AEG Zanussi Goedkoopdrank.nl Paraderma Kunst Bouwbedrijf Pieter Leeghwater Installatie Dralco Bewegingscentrum Het Circuit Bas Rundvee Pedicure PD Personeel GSEAutomatisering Nedflex Footgolf Nederland Vakgarage Vlaar en Smal Monuta Ed Laan de Kapper Calibris RegioBank Braasenpartners Family Fashionata Oppermannen.nl Keizerskroon Bloemen Floris Electrotechniek Veilig gevoel SpareRib Express RT Schilderwerken FORTUNE Gerard Lenting Tweewielers Ootje Konkel FLEXPEDIA Belling Brasserie de Grost Uw bedrijfslogo hier? WJ_vd_Heide BandenService van Straalen Dekker Rondo_Afvalbeheer Visser 3D Design Franke Stoves Run2Forty2 Hoek Bouma Berend Botje Kinderopvang Voetbalschool Stefan Dol Kinderparadijs Koggenland Bol Schildersbedrijf Int-Ext_Glasbewassing Wijnimport J. Bart Keurslagerij Jos Smal ATAG Nederland John Pronk transport Duijn Teamsport Mate International Loos Interieurbouw ING Indrukwekkend VDBComputers

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018