Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

27-09-2019 LEDENVERGADERING

          

Overzicht Kantinediensten leden

1e Helft van het Seizoen 2019 / 2020

Afberichten is niet mogelijk. Je dienst ruilen met andere leden van onze vereniging is geen probleem.

Bij niet op komen dagen wordt door de vereniging een boete opgelegd van euro 50,00.  

 


Zondag 8 september 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 12.00 uur

Cas Bron                               Sel.

Middagdienst van 12.00 tot 16.00 uur

Wouter de Jong                   JO17-1  

Bart Blom                             4e


Zondag 15 september 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

David Rus                             Sel

Marjolein Siebeling                Vr-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Dennis Schoenmaker            3e

Josine Veldhuisen                 Vr-1


Zondag 22 september 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Patrick v.d. Bijl                      JO19-1

Michel Commandeur             4e

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Eric Bunck                             VE-1

Thijs Ardaseer                      JO17-1

Fleur Bolluijt                         Vr-2


Zondag 29 september 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Nick Blaauwbroek                 Sel

Sammy Bakker                     VR-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Geert Jan Pronk                    3e

Lina Stam                             MO17-1

Martijn Bouman                    VE-1

Jelle Bouma                          JO19-1


Zondag 6 oktober 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Pauline van Diepen               VR-1

Patrick Boekelaar                   3e

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Michel Commandeur             4e

Jacco Stam                            Ve-1

Aranka Bakker                      MO17-1


Zondag 13 oktober 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Patrick Greenan                    Sel

Stijn Blank                            JO19-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Fren Bakker                          Sel

Ferry Jong                            4e

Isabel Feld                            Vr-2

Jelle Bosma                          3e


Zondag 20 oktober 2019

VRIJ weekend


Zondag 27 oktober 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Kim Haagsma                       VR-2

Saskia Droog                        VR-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Rowan van Groningen          JO17-1

Mark Reker                           VE-1

Kevin Koopman                    4e


Zondag 3 november 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Rick Huisman                       Sel

Dinte Blank                          MO17-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Max Mulder                           Sel

Tim Blaauwbroek                  Sel

Larissa Jager                         Vr-2

Robbert Laan                        4e


Zondag 10 november 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Jort de Jong                          Sel

Jim Kreeft                             JO17-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Yannick v.d. Bijl                    Sel

Karin Braas                            MO17-1

Bob Floris                             3e

Arie Hoekspaans                  Sel


Zondag 17 november 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Maarten Pronk                       4e

Laura Konijn                        VR-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Jurgen Weel                         Ve-1

Elise van Gool                       MO17-1

Deveney Lakeman               VR-2


Zondag 24 november 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Bart Jongeneel                      Sel

Lieke Kregel                          Vr1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Wouter Dik                            Sel

Johan Neefjes                       4e

Dominique Hartog                 Vr2

Job Commandeur                  3e


Zondag 1 december 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Loys Karel                             Sel

Kaylee Robelus                     Vr1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Appie Ahmed                        Sel

Tycho Lansue                       JO17-1

Noa Groot                             MO17-1


Zondag 8 december 2019

Ochtenddienst van 09.00 tot 13.30 uur

Tim Kramer                          Sel

Camilla Schoenmaker           VR-1

Middagdienst van 13.30 tot 18.00 uur

Samme Hoekspaans             Sel

Jesper Koning                       JO19-1

Daphne Haasbroek                MO17-1

van Straalen FLEXPEDIA Rondo Vastgoed Ootje Konkel Monuta Mate International Kunst Bouwbedrijf Visser 3D Design RegioBank Paraderma Loos Interieurbouw Floris Electrotechniek John Pronk transport KramerKeukens Brasserie de Grost Hoek Bouma FORTUNE PD Personeel Dekker Wijnimport J. Bart Duijn Teamsport Oppermannen.nl VDBComputers Bewegingscentrum Het Circuit Keizerskroon Bloemen Vakgarage Vlaar en Smal ING Braasenpartners Voetbalschool Stefan Dol Kinderparadijs Koggenland Ed Laan de Kapper Bas Rundvee Pedicure StudioKr8.nl Gerard Lenting Tweewielers Calibris WJ_vd_Heide SpareRib Express Pieter Leeghwater Installatie RT Schilderwerken Family Fashionata Dralco Footgolf Nederland Berend Botje Kinderopvang BandenService Indrukwekkend GSEAutomatisering Uw bedrijfslogo hier?

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018