Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

27-09-2019 LEDENVERGADERING

          

Tijd Vertr. Wedstrijd Kleedkamer    
  R = RESERVESHIRTS AAN     Thuis Uit Veld Scheidsrechter / Autorijden
VRIJDAG 20-9-2019   ZAAL        
20:10   Kwiek 78 JO17-1  - Vedette/De Remise JO17-1       C. (Chistiaan) Commandeur 
21:05   Kwiek 78 1  - FC M.A.R.L.E.N.E 3       N. (Nino) Lantink 
                 
20:10   Volendam (rkav) JO19-3  - Kwiek 78 JO19-1        
                 
ZATERDAG 21-9-2019            
10:30   Kwiek 78 JO12-1  - SVW 27 JO12-2 5 6 B1 Jurre Pelser
10:30 R Kwiek 78 JO10-1  - Rijp (de) JO10-2 1 2 T1 Jayden Tanir
10:30   Kwiek 78 MO13-1  - Nieuwe Niedorp MO13-1 7 8 A Robert Tammer
12:15   Kwiek 78 JO15-1  - Blokkers De JO15-2 3 4 B Bas Reuvers
12:15   Kwiek 78 JO14-1  - Strandvogels JO14-1 1 2 A Arno Zijp
                 
09:00 10:00 WBSV JO11-1  - Kwiek 78 JO11-1 Siem Groot, Mees van Meenen, Sjoerd Brommersma
10:15 09:15 VVS 46 JO9-2  - Kwiek 78 JO9-1 Can Kaplan, Tycho Jonker, Rik Bakker
11:30 10:30 Apollo 68 JO13-1  - Kwiek 78 JO13-1 Stef Bakker, Thijmen Bom, Giel Koning, Jimmy van Dorp
11:30 10:30 WMC JO10-1G  - Kwiek 78 JO10-2 Rick Vis, Wanyae Lijesen, Achmed al Baaj
16:30 15:00 Kadoelen sv JO16-1  - Kwiek 78 JO16-1 Sam Alders, Reno van der Veen, Lars Kaptein, Niels Ruiter
                 
ZONDAG 22-9-2019            
09:30   Kwiek 78 35+1  - VVS 46 35+1 1 2 A Nico Beunder
09:30   Kwiek 78 JO17-1  - AFC JO17-2 5 6 B René Ruiter
11:30   Kwiek 78 VR2  - HSV VR1 7 8 A Romain de Rooi
11:30 R Kwiek 78 MO17-1  - RKEDO MO17-1 3 4 B Eric Bunck
14:00   Kwiek 78 4  - Westfriezen 5 1 2 A ????
                 
09:30   Koedijk 10  - Kwiek 78 3        
11:15   Always Forward 3  - Kwiek 78 2        
13:30 12:15 KFC JO19-1  - Kwiek 78 JO19-1 Youri Groot, Mick v.d. Nat, Jelle Bouma, Joël Onderwater
14:00   Always Forward 1  - Kwiek 78 1        
                 
WOENSDAG 25-9-2019   ZAAL        
20:55   Vrone 3  - Kwiek 78 1        
                 
VRIJDAG 27-9-2019   ZAAL        
19:15   Kwiek 78 JO17-1  - Volendam (rkav) JO17-2        
20:10   Kwiek 78 JO19-1  - Avenhorn/K&S JO19-2        
                 
ZATERDAG 28-9-2019            
09:00 R Kwiek 78 JO11-1  - Always Forward JO11-7 1 2 A1 Jurre Pelser
09:00   Kwiek 78 JO9-1  - West Frisia JO9-2 7 8 T1 Jayden Tanir
10:30   Kwiek 78 JO13-1  - Medemblik JO13-2 3 4 A Arno Zijp
10:30   Kwiek 78 JO10-2  - Vrone JO10-2 5 6 T2 Krijn Mollee
12:15   Kwiek 78 JO16-1  - Zaandijk JO16-1 1 2 A Bas Reuvers
                 
10:00 09:00 Woudia JO14-1  - Kwiek 78 JO14-1 Jelle Heg, Henrik Hovhannisyan, Simon Mikiel, Kay Egstorf
10:00 09:00 SSV/Sporting S JO12-1  - Kwiek 78 JO12-1 Brent Tanir, Joey Korver, Jordy Braas
10:00 09:00 Duinrand S MO13-1  - Kwiek 78 MO13-1 Nina Lakeman, Alyssa Visser, Fenny Neefjes, Maudy Stam
14:45 13:45 West Frisia JO15-2  - Kwiek 78 JO15-1 Sem Fontein, Hassan Hatrosh, Lucas Braas, Krijn Mollee
                 
ZONDAG 29-9-2019            
09:45 R Kwiek 78 3  - RKEDO 4 1 2 B Marcel Spruijt
11:30 R Kwiek 78 2  - DWB 2 3 4 A Romain de Rooi
11:45   Kwiek 78 JO19-1  - TABA JO19-2 5 6 B Nico Beunder
14:00   Kwiek 78 1  - Berkhout 1 1 2 A Bondsofficial
                 
10:00 09:00 VVS 46 MO17-1  - Kwiek 78 MO17-1 Laura Schilder, Daphne Haasbroek, Noa Groot, Yentl Hogervorst
10:30   Berkhout 3  - Kwiek 78 4        
11:30   Zouaven De 35+1  - Kwiek 78 35+1        
11:30   RKEDO VR2  - Kwiek 78 VR2        
13:30 12:30 Succes JO17-1  - Kwiek 78 JO17-1 Thijs Ardaseer, Jim Kreeft, Kay Loos
14:00   Twisk TSV VR1  - Kwiek 78 VR1        
                 
MAANDAG 30-9-2019   ZAAL        
19:15   Avenhorn/K&S JO17-2  - Kwiek 78 JO17-1        

 

Gekoppelde documenten openen of opslaan:
Programma.pdfProgramma.pdfma 16 sep 2019

 

 

 

Bewegingscentrum Het Circuit Vakgarage Vlaar en Smal Monuta VDBComputers KramerKeukens SpareRib Express Pieter Leeghwater Installatie Loos Interieurbouw BandenService Calibris GSEAutomatisering PD Personeel Footgolf Nederland Braasenpartners Brasserie de Grost Mate International Berend Botje Kinderopvang Dralco RegioBank Family Fashionata Hoek Bouma Indrukwekkend StudioKr8.nl Wijnimport J. Bart van Straalen Voetbalschool Stefan Dol Dekker ING Gerard Lenting Tweewielers Keizerskroon Bloemen FLEXPEDIA John Pronk transport FORTUNE Duijn Teamsport Rondo Vastgoed Oppermannen.nl Ed Laan de Kapper Visser 3D Design WJ_vd_Heide Kinderparadijs Koggenland RT Schilderwerken Uw bedrijfslogo hier? Ootje Konkel Bas Rundvee Pedicure Paraderma Kunst Bouwbedrijf Floris Electrotechniek

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018