Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

          

Tijd Vertr. Wedstrijd Kleedkamer    
  R = RESERVESHIRTS AAN     Thuis Uit Veld Scheidsrechter / Autorijden
VRIJDAG 6-12-2019   ZAAL        
19:15   Kwiek 78 JO17-1   - Volendam (rkav) JO17-1        
21:50   Limmen 2  - Kwiek 78 1        
                 
ZATERDAG 7-12-2019            
09:00   Kwiek 78 JO10-1   - SEW JO10-1 5 6 T1 Tanir J. (Jayden)
09:00   Kwiek 78 JO9-1   - Dindua JO9-1 7 8 T2 Visser, A. (Alyssa)
10:30   Kwiek 78 JO14-1   - Dindua JO14-1 1 2 B Tammer, R. (Robert)
10:30   Kwiek 78 JO15-1   - SV Spartanen JO15-2 3 4 A Zijp, A. (Arno)
                 
08:45 08:00 Always Forward, JO10-9M - Kwiek 78 JO10-2 Gachik Hakobjan, Dean Stet, Tygo Delemarre
10:30 09:30 Berkhout JO13-1   - Kwiek 78 JO13-1 Kevin Oud, Jayden Reinold, Finn Boots, Ron Kok
14:00 13:00 George st JO16-1   - Kwiek 78 JO16-1 Robin Wijnker, Reno v.d. Veen, Lars Kaptein, Danello v.d. Bijl
                 
ZONDAG 8-12-2019            
09:30   Kwiek 78 35+1   - MOC 35+1 1 2 A Ruiter, R.A.J.M. (Rene)
09:30   Kwiek 78 MO17-1  - VVS 46 MO17-1 7 8 B Janken, J.B.Y. (Eric)
11:30   Kwiek 78 4  - Victoria O 4 3 4 A Beunder, N. (Nico)
14:00 R Kwiek 78 VR1   - DESS VR1 7 8 A Reuvers, B.J. (Bas)
                 
11:45   ST Koedijk/LSVV VR2  - Kwiek 78 VR2        
12:00 11:00 Sloterdijk JO17-1   - Kwiek 78 JO17-1 Wouter de Jong, Berend Pater, Rowan van Groningen
12:00   VVW 4   - Kwiek 78 2        
14:00   KSV 5   - Kwiek 78 3        
14:00   George st 1  - Kwiek 78 1        
                 
WOENSDAG 11-12-2019            
19:30 R Kwiek 78 VR1 - Limmen VR2 7 8 A  
                 
VRIJDAG 13-12-2019   ZAAL        
21:05   Kwiek 78 1   - Koedijk 1        
20:10   Kwiek 78 JO19-1   - Volendam (rkav) JO19-3        
20:10   Vedette / De Remise JO17-1  - Kwiek 78 JO17-1        
                 
ZATERDAG 14-12-2019            
10:30   Kwiek 78 JO9-1   - VVW JO9-1 5 6 T2 Mul, C. (Cas)
10:30   Kwiek 78 JO10-2   - Victoria O JO10-1 3 4 T1 Hovhannisyan, H. (Henrik)
10:30   Kwiek 78 JO16-1 - Bunnik 73 JO16-1 1 2 A Beunder, N. (Nico)
                 
09:15 08:15 VVS 46 JO10-2   - Kwiek 78 JO10-1 Daan Braak, Sieme Mom
11:15 10:15 DWB JO15-1 - Kwiek 78 JO15-1 Melle Lakeman, Sem Fontein, Hassan Hatrosh, Lucas Braas
                 
ZONDAG 15-12-2019            
09:30   Kwiek 78 MO17-1  - KSV MO17-1 1 2 A Janken, J.B.Y. (Eric)
14:00   Kwiek 78 VR1 - Flevo VR1 7 8 A Jongeneel, B. (Bart)
                 
12:30   HOSV 2 - Kwiek 78 4        
                 

 

Gekoppelde documenten openen of opslaan:
Programma.pdfProgramma.pdfvr 29 nov 2019

 

 

 

Dralco Dekker Rondo Vastgoed Indrukwekkend Footgolf Nederland FORTUNE GSEAutomatisering van Straalen RT Schilderwerken Loos Interieurbouw Calibris Berend Botje Kinderopvang Brasserie de Grost FLEXPEDIA Braasenpartners Ootje Konkel Pieter Leeghwater Installatie SpareRib Express Kinderparadijs Koggenland Family Fashionata PD Personeel Voetbalschool Stefan Dol Mate International Oppermannen.nl Hoek Bouma John Pronk transport Bewegingscentrum Het Circuit Duijn Teamsport BandenService StudioKr8.nl WJ_vd_Heide Uw bedrijfslogo hier? Bas Rundvee Pedicure KramerKeukens Wijnimport J. Bart Monuta Ed Laan de Kapper Floris Electrotechniek ING VDBComputers RegioBank Vakgarage Vlaar en Smal Kunst Bouwbedrijf Gerard Lenting Tweewielers Visser 3D Design Paraderma Keizerskroon Bloemen

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018