Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Nieuws

          

  Functie Telefoon Email
Bestuur      
Renate Stam Voorzitter 06-27272305 voorzitter@kwiek78.nl
Bas van der Veen Secretaris 06-10633426 secretaris@kwiek78.nl
Dirk Jan Leegwater Penningmeester 06-10278737 penningmeester@kwiek78.nl
Cor Kuiper Onderhoud 06-26288456 mtsc.kuiper@quicknet.nl
Marije Mondeel Kantine 06-14539594 kantine@kwiek78.nl
Edwin Burggraaf Kantine en sponsoring 06-53731091 sponsoring@kwiek78.nl
Aart van Vuure Technische commissie 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Henk van Veenen Bestuurslid    
Ben Dekker Notulist    
       
Jeugdcommissie      
Dick Pater Sponsoring   sponsoring@kwiek78.nl
Cindy van Weerdenburg Toernooien   toernooi@kwiek78.nl
Bas van der Veen      
Marije Mondeel Kantine / Activiteiten 06-14539594  
       
Wedstrijdsecretariaat      
Cindy Hart Zaterdag 06-23341808 wedstrijdsecretariszaterdag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zondag 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zaalvoetbal 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
       
Technische commissie      
Aart van Vuure Voorzitter 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Bas Schouten      
Ruud Zuidervaart      
       
Ledenadministratie      
Doetie de Vries   06-11425579 ledenadministratie@kwiek78.nl
       
Scheidsrechters      
Nico Beunder   06-51763252 scheidsrechters@kwiek78.nl
       
Website      
Ron Lakeman Redactie   post@kwiek78.nl
       
VDBComputers FLEXPEDIA Loos Interieurbouw Hoek Bouma Gerard Lenting Tweewielers Rondo Vastgoed Wijnimport J. Bart Duijn Teamsport Indrukwekkend Vakgarage Vlaar en Smal WJ_vd_Heide Pieter Leeghwater Installatie KramerKeukens ING SpareRib Express John Pronk transport Paraderma BandenService Bas Rundvee Pedicure Footgolf Nederland Floris Electrotechniek GSEAutomatisering StudioKr8.nl Berend Botje Kinderopvang Dekker Uw bedrijfslogo hier? Multimate de Goorn Oppermannen.nl FORTUNE Kunst Bouwbedrijf van Straalen Ootje Konkel Brasserie de Grost Calibris PD Personeel Voetbalschool Stefan Dol Mate International Bewegingscentrum Het Circuit Monuta Kinderparadijs Koggenland Keizerskroon Bloemen Ed Laan de Kapper Family Fashionata Dralco RT Schilderwerken Visser 3D Design Braasenpartners RegioBank

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018