Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

          

  Functie Telefoon Email
Bestuur      
Renate Stam Voorzitter 06-27272305 voorzitter@kwiek78.nl
Bas van der Veen Secretaris 06-10633426 secretaris@kwiek78.nl
Dirk Jan Leegwater Penningmeester 06-10278737 penningmeester@kwiek78.nl
Cor Kuiper Onderhoud 06-26288456 mtsc.kuiper@quicknet.nl
Marije Mondeel Kantine 06-14539594 kantine@kwiek78.nl
Edwin Burggraaf Kantine en sponsoring 06-53731091 sponsoring@kwiek78.nl
Aart van Vuure Technische commissie 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Henk van Veenen Bestuurslid    
Ben Dekker Notulist    
       
Jeugdcommissie      
Dick Pater Sponsoring   sponsoring@kwiek78.nl
Cindy van Weerdenburg Toernooien   toernooi@kwiek78.nl
Bas van der Veen      
Marije Mondeel Kantine / Activiteiten 06-14539594  
       
Wedstrijdsecretariaat      
Cindy Hart Zaterdag 06-23341808 wedstrijdsecretariszaterdag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zondag 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zaalvoetbal 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
       
Technische commissie      
Aart van Vuure Voorzitter 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Bas Schouten      
Ruud Zuidervaart      
       
Ledenadministratie      
Doetie de Vries   06-11425579 ledenadministratie@kwiek78.nl
       
Scheidsrechters      
Nico Beunder   06-51763252 scheidsrechters@kwiek78.nl
       
Website      
Ron Lakeman Redactie   post@kwiek78.nl
       
BandenService Footgolf Nederland Uw bedrijfslogo hier? PD Personeel GSEAutomatisering Pieter Leeghwater Installatie Loos Interieurbouw Kunst Bouwbedrijf Duijn Teamsport Hoek Bouma Bewegingscentrum Het Circuit ING van Straalen VDBComputers KramerKeukens FORTUNE Gerard Lenting Tweewielers Kinderparadijs Koggenland Bas Rundvee Pedicure Rondo Vastgoed Indrukwekkend Berend Botje Kinderopvang Dralco Paraderma Braasenpartners Oppermannen.nl Keizerskroon Bloemen SpareRib Express John Pronk transport Monuta Calibris Visser 3D Design StudioKr8.nl Family Fashionata Wijnimport J. Bart WJ_vd_Heide Dekker Brasserie de Grost Voetbalschool Stefan Dol RegioBank Vakgarage Vlaar en Smal FLEXPEDIA Floris Electrotechniek Ed Laan de Kapper RT Schilderwerken Ootje Konkel Mate International

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018