Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

          

  Functie Telefoon Email
Bestuur      
Renate Stam Voorzitter 06-27272305 voorzitter@kwiek78.nl
Bas van der Veen Secretaris 06-10633426 secretaris@kwiek78.nl
Dirk Jan Leegwater Penningmeester 06-10278737 penningmeester@kwiek78.nl
Cor Kuiper Onderhoud 06-26288456 mtsc.kuiper@quicknet.nl
Marije Mondeel Kantine 06-14539594 kantine@kwiek78.nl
Edwin Burggraaf Kantine en sponsoring 06-53731091 sponsoring@kwiek78.nl
Aart van Vuure Technische commissie 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Doetie de Vries Wedstrijdzaken / Ledenadministratie 06-11425579 ledenadministratie@kwiek78.nl
Henk van Veenen Bestuurslid    
Ben Dekker Notulist    
       
Jeugdcommissie      
Dick Pater Sponsoring   sponsoring@kwiek78.nl
Cindy van Weerdenburg Toernooien   toernooi@kwiek78.nl
Bas van der Veen      
Marije Mondeel Kantine / Activiteiten 06-14539594  
       
Wedstrijdsecretariaat      
Cindy Hart Zaterdag 06-23341808 wedstrijdsecretariszaterdag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zondag 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zaalvoetbal 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
       
Technische commissie      
Aart van Vuure Voorzitter 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Bas Schouten      
Ruud Zuidervaart      
       
Technische commissie jeugd      
Marco Groot JO19 - JO17   jeugdtc@kwiek78.nl
Bart Oud JO13 - JO12 / AZ Voetbalschool   jeugdtc@kwiek78.nl
       
Ledenadministratie      
Doetie de Vries   06-11425579 ledenadministratie@kwiek78.nl
       
Scheidsrechters      
Nico Beunder   06-51763252 scheidsrechters@kwiek78.nl
       
Website      
Ron Lakeman Redactie   post@kwiek78.nl
       
Brasserie de Grost RT Schilderwerken Kinderparadijs Koggenland ING Oppermannen.nl Paraderma Ed Laan de Kapper Gerard Lenting Tweewielers Braasenpartners Rondo Vastgoed Floris Electrotechniek RegioBank van Straalen Indrukwekkend PD Personeel Voetbalschool Stefan Dol Pieter Leeghwater Installatie Kunst Bouwbedrijf Hoek Bouma VDBComputers SpareRib Express FORTUNE WJ_vd_Heide Ootje Konkel StudioKr8.nl Calibris Mate International Bewegingscentrum Het Circuit Dralco Loos Interieurbouw Keizerskroon Bloemen Bas Rundvee Pedicure Berend Botje Kinderopvang BandenService Wijnimport J. Bart Duijn Teamsport Dekker Vakgarage Vlaar en Smal FLEXPEDIA Monuta Visser 3D Design John Pronk transport GSEAutomatisering Uw bedrijfslogo hier? Family Fashionata KramerKeukens Footgolf Nederland

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018