Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

  Functie Telefoon Email
Bestuur      
Edwin Burggraaf Voorzitter 06-29389038 voorzitter@kwiek78.nl
Doetie de Vries Secretaris 06-11425579 secretaris@kwiek78.nl
Henk van Veenen Penningmeester 0229-541915 penningmeester@kwiek78.nl
Cor Kuiper Onderhoud 06-26288456 mtsc.kuiper@quicknet.nl
Marije Mondeel Kantine 06-14539594 kantine@kwiek78.nl
Peter van Borre Interim jeugdvoorzitter 06-53731091 jeugd@kwiek78.nl
Aart van Vuure Technische commissie 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Ben Dekker Notulist    
       
Jeugdcommissie      
Peter van Borre Interim jeugdvoorzitter 06-53731091 jeugd@kwiek78.nl
Linda Burggraaf Coördinator / Activiteiten   coordinator@kwiek78.nl
Maarten Greven Toernooien   toernooien@kwiek78.nl
Bas van der Veen      
Marije Mondeel   06-14539594  
Dick Pater Sponsoring   sponsoring@kwiek78.nl
       
Wedstrijdsecretariaat      
Cindy Hart Zaterdag 06-23341808 wedstrijdsecretariszaterdag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zondag 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zaalvoetbal 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
       
Technische commissie      
Aart van Vuure Voorzitter 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Bas Schouten      
Ruud Zuidervaart      
       
Technische commissie jeugd      
Peter van Borre Voorzitter 06-53731091 jeugdtc@kwiek78.nl
Marco Groot JO19 - JO17    
Richard van der Nat JO19 - JO17    
Peter van Borre JO15 - JO14 - JO13    
Bart Oud JO11 - JO9 - JO8 / AZ voetbalschool    
       
Ledenadministratie      
Doetie de Vries   06-11425579 ledenadministratie@kwiek78.nl
       
Scheidsrechters      
Renate Stam   06-27272305 scheidsrechters@kwiek78.nl
       
Website      
Ron Lakeman Redaktie   post@kwiek78.nl
       
Floris Electrotechniek Pieter Leeghwater Installatie Bol Schildersbedrijf WJ_vd_Heide ING Rondo_Afvalbeheer AEG Zanussi Calibris van Straalen Ed Laan de Kapper John Pronk transport Paraderma Indrukwekkend Brasserie de Grost Ootje Konkel Nedflex Dekker Bas Rundvee Pedicure RT Schilderwerken Wijnimport J. Bart PD Personeel Kunst Bouwbedrijf Run2Forty2 Goedkoopdrank.nl Monuta Vakgarage Vlaar en Smal ATAG Nederland Berend Botje Kinderopvang Voetbalschool Stefan Dol Belling BandenService Loos Interieurbouw Braasenpartners Kinderparadijs Koggenland Keurslagerij Jos Smal SpareRib Express Hoek Bouma Family Fashionata Uw bedrijfslogo hier? Int-Ext_Glasbewassing Dralco Gerard Lenting Tweewielers VDBComputers Oppermannen.nl FORTUNE Mate International Bewegingscentrum Het Circuit Visser 3D Design Veilig gevoel Franke GSEAutomatisering Footgolf Nederland Stoves FLEXPEDIA Keizerskroon Bloemen RegioBank Duijn Teamsport

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018