Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

          

  Functie Telefoon Email
Bestuur      
Renate Stam Voorzitter 06-27272305 voorzitter@kwiek78.nl
Bas van der Veen Secretaris 06-10633426 secretaris@kwiek78.nl
Dirk Jan Leegwater Penningmeester 06-10278737 penningmeester@kwiek78.nl
Cor Kuiper Onderhoud 06-26288456 mtsc.kuiper@quicknet.nl
Marije Mondeel Kantine 06-14539594 kantine@kwiek78.nl
Edwin Burggraaf Kantine en sponsoring 06-53731091 sponsoring@kwiek78.nl
Aart van Vuure Technische commissie 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Henk van Veenen Bestuurslid    
Ben Dekker Notulist    
       
Jeugdcommissie      
Dick Pater Sponsoring   sponsoring@kwiek78.nl
Cindy van Weerdenburg Toernooien   toernooi@kwiek78.nl
Bas van der Veen      
Marije Mondeel Kantine / Activiteiten 06-14539594  
       
Wedstrijdsecretariaat      
Cindy Hart Zaterdag 06-23341808 wedstrijdsecretariszaterdag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zondag 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zaalvoetbal 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
       
Technische commissie      
Aart van Vuure Voorzitter 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Bas Schouten      
Ruud Zuidervaart      
       
Ledenadministratie      
Doetie de Vries   06-11425579 ledenadministratie@kwiek78.nl
       
Scheidsrechters      
Nico Beunder   06-51763252 scheidsrechters@kwiek78.nl
       
Website      
Ron Lakeman Redactie   post@kwiek78.nl
       
Monuta Brasserie de Grost Indrukwekkend Multimate de Goorn Keizerskroon Bloemen SpareRib Express Berend Botje Kinderopvang PD Personeel Rondo Vastgoed Dekker Duijn Teamsport John Pronk transport Footgolf Nederland WJ_vd_Heide Loos Interieurbouw Bewegingscentrum Het Circuit Ootje Konkel Pieter Leeghwater Installatie Voetbalschool Stefan Dol StudioKr8.nl Gerard Lenting Tweewielers Uw bedrijfslogo hier? Bas Rundvee Pedicure Family Fashionata FLEXPEDIA Calibris FORTUNE RegioBank Kinderparadijs Koggenland Mate International Kunst Bouwbedrijf Braasenpartners Floris Electrotechniek van Straalen Ed Laan de Kapper Dralco GSEAutomatisering Wijnimport J. Bart KramerKeukens Hoek Bouma Visser 3D Design RT Schilderwerken ING Paraderma Oppermannen.nl VDBComputers Vakgarage Vlaar en Smal BandenService

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018