Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

          

  Functie Telefoon Email
Bestuur      
Edwin Burggraaf Voorzitter 06-29389038 voorzitter@kwiek78.nl
Doetie de Vries Secretaris 06-11425579 secretaris@kwiek78.nl
Henk van Veenen Penningmeester 0229-541915 penningmeester@kwiek78.nl
Cor Kuiper Onderhoud 06-26288456 mtsc.kuiper@quicknet.nl
Marije Mondeel Kantine 06-14539594 kantine@kwiek78.nl
Peter van Borre Interim jeugdvoorzitter 06-53731091 jeugd@kwiek78.nl
Aart van Vuure Technische commissie 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Ben Dekker Notulist    
       
Jeugdcommissie      
Peter van Borre Interim jeugdvoorzitter 06-53731091 jeugd@kwiek78.nl
Linda Burggraaf Coördinator / Activiteiten   coordinator@kwiek78.nl
Maarten Greven Toernooien   toernooien@kwiek78.nl
Bas van der Veen      
Marije Mondeel   06-14539594  
Dick Pater Sponsoring   sponsoring@kwiek78.nl
       
Wedstrijdsecretariaat      
Cindy Hart Zaterdag 06-23341808 wedstrijdsecretariszaterdag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zondag 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zaalvoetbal 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
       
Technische commissie      
Aart van Vuure Voorzitter 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Bas Schouten      
Ruud Zuidervaart      
       
Technische commissie jeugd      
Peter van Borre Voorzitter 06-53731091 jeugdtc@kwiek78.nl
Marco Groot JO19 - JO17    
Richard van der Nat JO19 - JO17    
Peter van Borre JO15 - JO14 - JO13    
Bart Oud JO11 - JO9 - JO8 / AZ voetbalschool    
       
Ledenadministratie      
Doetie de Vries   06-11425579 ledenadministratie@kwiek78.nl
       
Scheidsrechters      
Renate Stam   06-27272305 scheidsrechters@kwiek78.nl
       
Website      
Ron Lakeman Redaktie   post@kwiek78.nl
       
Monuta FLEXPEDIA Bewegingscentrum Het Circuit Gerard Lenting Tweewielers FORTUNE John Pronk transport Brasserie de Grost StudioKr8.nl Ootje Konkel Loos Interieurbouw Paraderma van Straalen Berend Botje Kinderopvang Bas Rundvee Pedicure Kunst Bouwbedrijf Visser 3D Design Dekker WJ_vd_Heide Uw bedrijfslogo hier? RegioBank Rondo Vastgoed RT Schilderwerken Dralco Keizerskroon Bloemen Indrukwekkend Duijn Teamsport Braasenpartners VDBComputers Oppermannen.nl KramerKeukens ING Wijnimport J. Bart Floris Electrotechniek Pieter Leeghwater Installatie Mate International Vakgarage Vlaar en Smal Kinderparadijs Koggenland GSEAutomatisering Calibris BandenService Voetbalschool Stefan Dol Family Fashionata Ed Laan de Kapper Hoek Bouma SpareRib Express PD Personeel Footgolf Nederland

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018