Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

          

  Functie Telefoon Email
Bestuur      
Edwin Burggraaf Voorzitter 06-29389038 voorzitter@kwiek78.nl
Doetie de Vries Secretaris 06-11425579 secretaris@kwiek78.nl
Henk van Veenen Penningmeester 0229-541915 penningmeester@kwiek78.nl
Cor Kuiper Onderhoud 06-26288456 mtsc.kuiper@quicknet.nl
Marije Mondeel Kantine 06-14539594 kantine@kwiek78.nl
Peter van Borre Interim jeugdvoorzitter 06-53731091 jeugd@kwiek78.nl
Aart van Vuure Technische commissie 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Ben Dekker Notulist    
       
Jeugdcommissie      
Peter van Borre Interim jeugdvoorzitter 06-53731091 jeugd@kwiek78.nl
Linda Burggraaf Coördinator / Activiteiten   coordinator@kwiek78.nl
Maarten Greven Toernooien   toernooien@kwiek78.nl
Bas van der Veen      
Marije Mondeel   06-14539594  
Dick Pater Sponsoring   sponsoring@kwiek78.nl
       
Wedstrijdsecretariaat      
Cindy Hart Zaterdag 06-23341808 wedstrijdsecretariszaterdag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zondag 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
Doetie de Vries Zaalvoetbal 06-11425579 wedstrijdsecretariszondag@kwiek78.nl
       
Technische commissie      
Aart van Vuure Voorzitter 06-12964361 technischecom@kwiek78.nl
Bas Schouten      
Ruud Zuidervaart      
       
Technische commissie jeugd      
Peter van Borre Voorzitter 06-53731091 jeugdtc@kwiek78.nl
Marco Groot JO19 - JO17    
Richard van der Nat JO19 - JO17    
Peter van Borre JO15 - JO14 - JO13    
Bart Oud JO11 - JO9 - JO8 / AZ voetbalschool    
       
Ledenadministratie      
Doetie de Vries   06-11425579 ledenadministratie@kwiek78.nl
       
Scheidsrechters      
Renate Stam   06-27272305 scheidsrechters@kwiek78.nl
       
Website      
Ron Lakeman Redaktie   post@kwiek78.nl
       
Keizerskroon Bloemen BandenService Ed Laan de Kapper Run2Forty2 Stoves Dekker RT Schilderwerken Footgolf Nederland RegioBank Loos Interieurbouw Voetbalschool Stefan Dol Gerard Lenting Tweewielers Bol Schildersbedrijf PD Personeel Calibris Goedkoopdrank.nl Franke VDBComputers Visser 3D Design Bas Rundvee Pedicure Brasserie de Grost GSEAutomatisering Kunst Bouwbedrijf John Pronk transport ING Dralco FORTUNE Paraderma SpareRib Express Indrukwekkend Wijnimport J. Bart Kinderparadijs Koggenland Belling van Straalen AEG Zanussi Monuta Keurslagerij Jos Smal Ootje Konkel WJ_vd_Heide Uw bedrijfslogo hier? Int-Ext_Glasbewassing Pieter Leeghwater Installatie Oppermannen.nl Family Fashionata Veilig gevoel Bewegingscentrum Het Circuit Hoek Bouma Vakgarage Vlaar en Smal FLEXPEDIA Berend Botje Kinderopvang Nedflex Braasenpartners Floris Electrotechniek Mate International ATAG Nederland Rondo_Afvalbeheer Duijn Teamsport

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018