Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Dienstroosters

Agenda

          

Informatie betreft de jeugdtrainingen

 

Trainingen seizoen 2017-2018        
             
Dag     Veld Team Trainer Start
Maandag 17:00 18:00 Hoofdveld JO9-1 Vacant Week 36 of eerder in onderling overleg
Maandag 17:00 18:00 Hoofdveld Mini Vacant Week 36 of eerder in onderling overleg
Maandag 18:00 19:00 Hoofdveld JO9-2 Vacant Week 36 of eerder in onderling overleg
Maandag 18:00 19:00 Hoofdveld JO8-1 Vacant Week 36 of eerder in onderling overleg
Maandag 18:00 19:00 Trainingsveld JO10-1 Janina Greven  Week 36 of eerder in onderling overleg
Maandag 18:00 19:00 Trainingsveld JO11-1 Patrick Boots Week 36 of eerder in onderling overleg
Maandag 18:00 19:00 Hoofdveld JO11-2 Dirk Haasbroek Week 36 of eerder in onderling overleg
Maandag 19:00 20:00 Hoofdveld JO14-1/JO15-2 Arjan Smit Week 36 of eerder in onderling overleg
Maandag 20:00 21:00 Hoofdveld JO15-1/JO15-2 Arjan Smit Week 36 of eerder in onderling overleg
             
Dinsdag 16:30 17:30 Hoofdveld MO13-1 Renate Stam en Jimmy Week 36 of eerder in onderling overleg
Dinsdag 17:30 18:45 Hoofdveld JO17  Ron Smid Week 33, 15 augustus 
Dinsdag 17:30 18:30 Trainingsveld MO17-1 Rody Spaan Week 36 of eerder in onderling overleg
Dinsdag 18:00 19:00 Hoofdveld JO13-1 Kees-Jan Sleegers Week 36 of eerder in onderling overleg
Dinsdag 18:45 20:00 Hoofdveld JO19-1 en 2 Ron Smid Week 33, 15 augustus 
Dinsdag 19:00 20:00 Trainingsveld MO15-1 Sam Blom Week 36 of eerder in onderling overleg
Dinsdag 20:00 21:30 Hoofdveld MO19-1 Cor Noorderloos Week 36 of eerder in onderling overleg
             
Woensdag 18:00 19:00 Trainingsveld JO8-1 Sabrina Lijesen Week 36 of eerder in onderling overleg
Woensdag 17:00 18:00 Hoofdveld JO9-2 Sabrina Lijesen Week 36 of eerder in onderling overleg
Woensdag 17:00 18:00 Hoofdveld Mini Marv  Week 36 of eerder in onderling overleg
Woensdag 18:00 19:00 Hoofdveld JO9-1 Marcel van der Leij Week 36 of eerder in onderling overleg
Woensdag 18:00 19:00 Hoofdveld JO10-1 Martin Stroet Week 36 of eerder in onderling overleg
Woensdag 18:00 19:00 Hoofdveld JO11-1 Bart Oud Week 36 of eerder in onderling overleg
Woensdag 18:00 19:00 Trainingsveld JO11-2 Onno Bom Week 36 of eerder in onderling overleg
Woensdag 19:00 20:00 Hoofdveld JO14-1 Alain Takken Week 36 of eerder in onderling overleg
Woensdag 20:00 21:00 Hoofdveld JO15-1 Lud Loos Week 36 of eerder in onderling overleg
             
Donderdag 16:30 17:30 Hoofdveld MO13-1 Renate Stam en Bas van der Veen Week 36 of eerder in onderling overleg
Donderdag 17:30 18:45 Hoofdveld JO17  Ron Smid Week 33, 15 augustus 
Donderdag 17:30 18:30 Hoofdveld MO17-1 Rody Spaan Week 36 of eerder in onderling overleg
Donderdag 18:00 19:00 Trainingsveld JO13-1 Kees-Jan Sleegers Week 36 of eerder in onderling overleg
Donderdag 18:45 20:00 Hoofdveld JO19 1 en 2 Ron Smid Week 33, 15 augustus 
Donderdag 19:00 20:00 Trainingsveld JO13-2 Ko Commandeur Week 36 of eerder in onderling overleg
Donderdag 19:00 20:00 Hoofdveld MO15-1 Sam Blom Week 36 of eerder in onderling overleg
Donderdag 20:00 21:30 Hoofdveld MO19-1 Cor Noorderloos Week 36 of eerder in onderling overleg
             
             
             
Keeperstraining 2017-2018 vanaf 2 oktober        
             
Team Groep Dag Veld Startijd Eindtijd Trainer
JO17-1 1 Donderdag Trainingsveld 19:00 19:45 Gijs Smal
JO15-1 1 Donderdag Trainingsveld 19:00 19:45 Gijs Smal
JO15-2 1 Donderdag Trainingsveld 19:00 19:45 Gijs Smal
JO14-1 1 Donderdag Trainingsveld 19:00 19:45 Gijs Smal
JO13-1 1 Donderdag Trainingsveld 19:00 19:45 Gijs Smal
JO13-2 1 Donderdag Trainingsveld 19:00 19:45 Gijs Smal
             
JO11-1 2 Woensdag  Trainingsveld 18:00 18:45 Andre Malerba
JO11-2 2 Woensdag  Trainingsveld 18:00 18:45 Andre Malerba
JO10-1 2 Woensdag  Trainingsveld 18:00 18:45 Andre Malerba
JO9-1 2 Woensdag  Trainingsveld 18:00 18:45 Andre Malerba
JO9-2 2 Woensdag  Trainingsveld 18:00 18:45 Andre Malerba
JO8-1 2 Woensdag  Trainingsveld 18:00 18:45 Andre Malerba
             
MO19 3 Woensdag Trainingsveld 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater
MO17 3 Woensdag Trainingsveld 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater
MO15 3 Woensdag Trainingsveld 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater
MO13 3 Woensdag Trainingsveld 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater
             
             
Trainers            
Dirk Jan Leegwater            
Gijs Smal            
Andre Malerba            
             
Maximaal 1 keeper per team            

Gekoppelde documenten openen of opslaan:
Overzicht trainingen 2017-2018 versie 17 augustus.pdfOverzicht trainingen 2017-2018 versie 17 augustus.pdfdo 24 aug 2017
 


Download Adobe ReaderOm PDF bestanden te kunnen openen heeft u Adobe Reader nodig, indien deze niet aanwezig is op de computer kunt u deze hier downloaden.

FORTUNE Promo Base Floris Electrotechniek Drukkerij Klaassen RT Schilderwerken GSEAutomatisering Nedflex Keizerskroon Bloemen Pieter Leeghwater Installatie Kunst Bouwbedrijf Kinderparadijs Koggenland Dralco Family Fashionata Keurslagerij Jos Smal SPS Vakgarage Vlaar en Smal Dekker Uw bedrijfslogo hier? ING BandenService PD Personeel Bas Rundvee Pedicure Voetbalschool Stefan Dol Stoves Rondo_Afvalbeheer Franke Leuk Lopen WJ_vd_Heide Indrukwekkend Goedkoopdrank.nl Veilig gevoel Berend Botje Kinderopvang Belling Bol Schildersbedrijf Visser 3D Design Gerard Lenting Tweewielers Ootje Konkel Braasenpartners Monuta Ed Laan de Kapper MOSIGN Paraderma Mate International RegioBank SpareRib Express Hoek Bouma Int-Ext_Glasbewassing Footgolf Nederland Calibris Oppermannen.nl van Straalen VDBComputers Loos Interieurbouw Bewegingscentrum Het Circuit Run2Forty2 Wijnimport J. Bart Duijn Teamsport FLEXPEDIA AEG Zanussi Brasserie de Grost ATAG Nederland

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2013