Kwiek 78
 
 
Kwiek 78 menu

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Het Veer 92
1633 HD Avenhorn
Tel. 0229 - 541470
post@kwiek78.nl  

HOOFDSPONSOR
Kramer Keukens

HOOFD JEUGDSPONSOR
Braasenpartners

Informatie betreft de jeugdtrainingen

Dag     Veld Team Trainer
Maandag 16.15 17.15 Hoofdveld JO11-2 Don Guezen
Maandag 16.30 17.30 Hoofdveld JO8-1 Ralf Mul
Maandag 17:15 18.30 Hoofdveld MO17-1 Don Guezen
Maandag 18.30 19.30 Hoofdveld JO19-1 Don Guezen
Maandag 18:00 19:00 Hoofdveld JO11-1 Bas en Dirk
Maandag 19:00 20:00 Trainingsveld JO13-1 Aart van Vuure / Pim Laan
Maandag 19:00 20:00 Hoofdveld JO17-1 Lud Loos
Maandag 19:30 20:30 Hoofdveld JO15-1 Alain Takken
           
Dinsdag 16:30 17:30 Hoofdveld MO13-1/MO11-1 Renate Stam
Dinsdag 18:00 19:00 Hoofdveld JO13-2 Bart Oud
Dinsdag 19:00 20:00 Trainingsveld JO14-1 Co Commandeur - Pieter Bakker
Dinsdag 19:30 20:00 Hoofdveld (heel) Dames & MO19 Cor Noorderbos
Dinsdag 20:00 20:30 Hoofdveld (helft) Dames & MO19 Cor Noorderbos
           
Woensdag 15.15 16.15 Hoofdveld JO9 1-2 Don Guezen
Woensdag 16.15 17.15 Hoofdveld JO11-1 Don Guezen
Woensdag 17.30 18.30 Hoofdveld JO15-1 Don Guezen
Woensdag 18.30 20:00 Hoofdveld JO17-1/JO19-1 Don Guezen
Woensdag 18:00 19:00 Trainingsveld Mini / JO8-1 Fons Kuipers
Woensdag 18:00 19:00 Trainingsveld MO11 Sabrina Lijessen
Woensdag 19:00 20:00 Hoofdveld JO13-1 Aart v. Vuure / Pim Laan/ Patrick Egstorf
           
Donderdag 16:30 17:30 Hoofdveld MO13-1 Renate Stam en Bas van der Veen
Donderdag 16:45 18:00 Hoofdveld JO13-2 Bart Oud
Donderdag 18:15 19:15 Hoofdveld JO9-1 en 2 Ferry Noordhuis
Donderdag 19:00 20:00 Trainingsveld JO14-1 Co Commandeur
Donderdag 19:30 20:00 Hoofdveld (heel) Dames & MO19 Cor Noorderbos
Donderdag 19:30 20:30 Hoofdveld (helft) Dames & MO19 Cor Noorderbos
           

 

Keeperstraining

Team Groep Dag Startijd Eindtijd Trainer 1 Trainer 2
JO8-1 1 Dinsdag 18:00 18:45 Dirk Jan Leegwater  
JO9-2 1 Dinsdag 18:00 18:45 Dirk Jan Leegwater  
JO9-1 1 Dinsdag 18:00 18:45 Dirk Jan Leegwater  
JO11-2 1 Dinsdag 18:00 18:45 Dirk Jan Leegwater  
JO11-1 1 Dinsdag 18:00 18:45 Dirk Jan Leegwater  
MO11 1 Dinsdag 18:00 18:45 Dirk Jan Leegwater  
MO13 1 Dinsdag 18:00 18:45 Dirk Jan Leegwater  
             
JO13-2 2 Dinsdag 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater Gijs Smal
JO13-1 2 Dinsdag 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater Gijs Smal
JO14-1 2 Dinsdag 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater Gijs Smal
JO15-1 2 Dinsdag 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater Gijs Smal
JO17-1 2 Dinsdag 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater Gijs Smal
JO19-1  2 Dinsdag 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater Gijs Smal
MO17 2 Dinsdag 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater Gijs Smal
MO19-1 2 Dinsdag 19:00 19:45 Dirk Jan Leegwater Gijs Smal
             
Maximaal 1 keeper per team            

 

Gekoppelde documenten openen of opslaan:
Overzicht keeperstraining 2018-2019.pdfOverzicht keeperstraining 2018-2019.pdfdi 11 sep 2018
Overzicht trainingen 2018-2019 vanaf 12 november 2018.pdfOverzicht trainingen 2018-2019 vanaf 12 november 2018.pdfdi 13 nov 2018

 

 

 

Kunst Bouwbedrijf Brasserie de Grost Pieter Leeghwater Installatie Indrukwekkend John Pronk transport Keizerskroon Bloemen Duijn Teamsport Berend Botje Kinderopvang RT Schilderwerken Calibris Gerard Lenting Tweewielers Ootje Konkel FLEXPEDIA Wijnimport J. Bart Footgolf Nederland Visser 3D Design Oppermannen.nl Braasenpartners PD Personeel Veilig gevoel Keurslagerij Jos Smal Belling Ed Laan de Kapper Bas Rundvee Pedicure Franke Vakgarage Vlaar en Smal FORTUNE ATAG Nederland ING Dekker Loos Interieurbouw Dralco AEG Zanussi WJ_vd_Heide RegioBank Hoek Bouma SpareRib Express Mate International Voetbalschool Stefan Dol Stoves Int-Ext_Glasbewassing Run2Forty2 Kinderparadijs Koggenland Bol Schildersbedrijf Paraderma Family Fashionata van Straalen GSEAutomatisering BandenService Bewegingscentrum Het Circuit VDBComputers Rondo_Afvalbeheer Monuta Goedkoopdrank.nl Uw bedrijfslogo hier? Nedflex Floris Electrotechniek

Ontwerp, realisatie en sponsering van deze website door GSE Automatisering - 2018