• Kwiek 78 1

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterLocatieDetails
    21 apr. 14:00Hauwert 65 1 - Kwiek 78 1AfgeschermdSportpark Hauwert '65
    28 apr. 14:00Kwiek 78 1 - MOC 1Sportpark Kwiek 78
    12 mei. 14:30Zaandijk 1 - Kwiek 78 1Sportpark Schanszicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Kwiek 78 1 - George st 10 - 4
    7 apr.ALC 1 - Kwiek 78 12 - 0
  • Poulestanden Kwiek 78 1 ( 4e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1George st 119116237122539
    2Valken de 120116352292339
    3SV Rood-Wit Zaanstad 120114547212637
    4Rijp (de) 119810150222834
    5Zaandijk 11994649272231
    6Strandvogels 1199374034630
    7ALC 1196942323027
    8Dynamo 1187563231126
    9Kwiek 78 1196853126526
    10Ilpendam 1186482934-522
    11MOC 11952122951-2217
    12KGB 12013161558-436
    13Hauwert 65 1191216773-665

    Poulestanden Kwiek 78 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 4 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOS-Actief 122006066
    2Kwiek 78 1210134-13
    3Berkhout 1200216-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, JaimyTeamspeler
    Buis, ChrisTeamspeler
    Greenan, MatthijsTeamspeler
    Greenan, SidneyTeamspeler
    Groot, StefanTeamspeler
    Groot, YouriTeamspeler
    Huisman, RikTeamspeler
    Karel, LoysTeamspeler
    Kremer, BramTeamspeler
    Pater, StanTeamspeler
    Rus, DavidTeamspeler
    Smal, GijsTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, John deTechnische stafTrainer/coach
    Leegwater, Dirk JanOverige stafTeammanager
    Stam, LinaMedische stafFysiotherapeut
    Tol, HansOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hauwert 65 1

    VS

    Kwiek 78 1

    21 april 202414:00 uur
    Sportpark Hauwert '65 veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kwiek 78 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,37

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,37

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd